foto na web 2

Zdraví je nejdůležitější hodnotou v našem životě. Život v dřevěném domě je zdravý, protože dřevo reguluje vlhkost a tím nevznikají plísně. Několik výzkumů dokazuje, že dřevo má pozitivní vliv na pohodu lidí - snížení srdečního rytmu, zlepšení koncentrace a kvality spánku.

Dřevostavby nabízejí vynikající kvalitu bydlení, protože použité materiály jsou bezchybné pro životní prostředí a nemají negativní vliv na zdraví nebo životní prostředí. Pozitivní účinky dřeva, jeho vůně, barva a struktura jsou dobře známé a jsou hlavním důvodem, proč jsou dřevěné stavby pro naše zdraví lépe.

Prečo montovaný dom?

 

Naše firma vyrábí a montuje montované domy na míru dle dispozičních představ a potřeb našich zákazníků. Při výrobě používáme prvotřídní materiály, které podléhají stálému dohledu kvality výroby. Stavíme domy typové i individuální a z toho vyplývá že pro nás není nic příjemnější, než když klient přináší své vlastní nápady. Váš nový dům se tak stává zcela jedinečným dílem. Nabízíme vám komplexní služby od architektonické studie a projektové dokumentace až po celkovou realizaci stavby nového domu (hrubá stavba, vymalování, či dům na klíč). Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, díky čemuž vám postavíme skutečně dům na míru.

Materiály které používáme jsou pod pravidelnou kontrolou kvality, jsou zdravotně nezávadné a nezatěžují životní prostředí. Rámová konstrukce montovaného domu je z vysoce jakostních profilů KVH, které zaručují mimořádnou tvarovou stálost a eliminují statické a estetické vady. Všechny izolační materiály nám dodávají renomované společnosti, čím jsou garantovány velmi dobré tepelněizolační vlastnosti domů. Na konstrukci domu včetně kompletního střešního pláště a na tepelněizolační vlastnosti domů vám poskytneme záruku 10 let.

Hlavní výhodou montovaných domů je rychlost výstavby. Ve vlastním domě můžete bydlet už do tří měsíců od podpisu smlouvy o dílo. Rychlé je i samotné zahájení štábu. Nečekáte dlouhé týdny a měsíce na začátek realizace. Za ten čas, dokud budujeme základovou desku, tak ve výrobě se již pracuje na opracování stavebních prvků kontrukcie domu. Výroba a montáž jsou přitom prováděny pracovníky, kteří mají dlouholetou praxi v oboru.

 

Výhody montovaných domů jsou:

- krátká doba výstavby

- nižší pořizovací náklady

- úspora na vytápění

- ekologické bydlení

     Nevýhodou pak může být omezeno dispoziční uspořádání domu. Nevhodný je i pro ty, kteří by si chtěli stavbu následně upravit svépomocí. Pokud ale hledáte bydlení, na které nebudete čekat roky a za jeho provoz nechcete utratit všechny své úspory, tak jsou dřevěné montované domy od nás pro vás jasnou volbou.